Vi har NY ADRESSE : Totenvegen 1234 , 2848 Skreia
Vi hjelper deg med:
  • Vikar
  • Rekruttering
  • Renhold
    Hjemmehjelpstjenester andre
  • Lagertjenester


 
 
Nyttige lenker:


Timeregistrering og arbeidsplan for vikarer hos Sullestad Personal AS

Personalhåndbok


Timeregistrering og arbeidsplan for ansatte hos Sullestad Support AS
Personalhåndbok




.
Døgnvakt
61164996
Post@sullestad.no

Daglig Leder
Gjermund Tolpinrud
95116585
gjermund@sullestad.no

Personal leder
Jon-Lasse Fjeld
97611594
jlf@sullestad.no

Ann Sullestad Tolpinrud
41206437
ann@sullestad.no

Renhold
Kai Skaugerud
95917985

Sigrun Amundsen
97023327
sigrun@sullestadsupport.no

Ann S Tolpinrud
41206437
ann@sullestad.no

Lagertjenester
Jens Tolpinrud
90606403
jens@sullestad.no


Faktura
Regnskap@sullestad.no

Harald Hveem
91635867
harald@sullestad.no