Vi har NY ADRESSE : Totenvegen 1234 , 2848 Skreia
Vi hjelper deg med:
  • Vikar
  • Renhold
    Hjemmehjelpstjenester andre
  • Maler..
  • Lagertjenester


 
 
Nyttige lenker:


Timeregistrering for vikarer hos

Sullestad Personal AS



Timeregistrering for ansatte

Sullestad Support AS



.
Døgnvakt
61164996
Post@sullestad.no

Daglig Leder
Gjermund Tolpinrud
95116585
gjermund@sullestad.no

Personalkonsulent
Jon-Lasse Fjeld
97611594
jlf@sullestad.no

Ann Sullestad Tolpinrud
41206437
ann@sullestad.no

Renhold
Sigrun Amundsen
97023327
sigrun@sullestadsupport.no

Iwona Andrzejewska
90107992
iwona@sullestadsupport.no

Faktura
Regnskap@sullestad.no

Harald Hveem
91635867
harald@sullestad.no